VÝZVA

Časopis Apetit a Rohlik.cz právě teď hledají nové gastronomické tváře a lokální výrobky! Máte ve svém okolí někoho, kdo dělá tu nejlepší marmeládu, paštiku nebo třeba bezlepkové sušenky a chtěl by svůj koníček proměnit v zaměstnání? Nebo již v gastru podnikáte, vyrábíte skvělý produkt a rádi byste jej dostali mezi lidi? Zaregistrujte se v jedné ze šesti kategorií a soutěžte o možnost zalistování do privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz, možná vyhrajete právě vy!

Celá tato výzva vznikla na základě zrušení jubilejního 10. ročníku Apetit pikniku, který letos vzhledem k situaci jednoduše nemůžeme pořádat. Za ty roky nám všem přirostl k srdci a začali jsme nostalgicky vzpomínat... Vznikl tak odvážný nápad, jak pomoci dalším nováčkům na výsluní a dostat jejich produkty k zákazníkům. Apetit piknik byl pro nás totiž nejen skvělou příležitostí se potkat s našimi čtenáři.

Hlavním poselstvím Apetit pikniku vždy bylo pomáhat začínajícím výrobcům a těm, kdo zvažují podnikání v gastronomii, aby vyzkoušeli svoje produkty prodávat a zjistili, bude-li o ně vůbec zájem. A protože chceme pomáhat i tento rok, spojili jsme se s online supermarketem Rohlik.cz a máme v plánu společně s vámi vybrané produkty dostat do jeho nabídky. Pojďte s námi najít nové tváře a pomoct jim být součástí privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz.

Nejenže máte možnost v naší výzvě hlasovat pro zajímavé produkty, které na trhu nejsou jednoduše k dostání a vyhrát krásné ceny od partnerů, kteří tuto výzvu podpořili. Vy můžete svým hlasem dostat někoho o krůček blíž ke svému snu! Jelikož právě hlasy čtenářů a fanoušků Apetitu pak rozhodnou, které produkty postoupí do užšího výběru. Nakonec porota tvořená zástupci redakce Apetitu, online supermarketu Rohlik.cz i odborníky zvolí v každé z kategorií jeden vítězný produkt. My všichni společně pomůžeme dohromady šesti novým produktům na trh. Tak pojďte s námi do toho!

Registrace

Porota

Lucie Kubrová fotka

Lucie Kubrová

šéfredaktorka časopisu Apetit

„V dnešní době je víc než kdy jindy důležité pomáhat začínajícím podnikatelům. Těším se, že se nám díky této výzvě podaří rozšířit nabídku na českém trhu o nové lokální výrobky od sympatických dodavatelů!“

Darina Sieglová fotka

Darina Sieglová

redaktorka časopisu Apetit

Léta sleduje novinky na trhu i příběhy lidí, kteří za nimi stojí. „Vyhledávat novinky je náplní mojí práce, stále koukám, co se kde šustne, po kterých produktech je poptávka, které výrobky dávají smysl a které jsou jen chytrým marketingovým tahem,” vysvětluje.

Petra Roulland fotka

Petra Roulland

Head of Private Brand v Rohlik.cz

Léta se věnuje nákupu potravin, zejména těch kvalitních. „Kvalita potravin je velmi důležitá a jsem ráda, že v poslední době se lidé začínají o skladbu jídla zajímat. V Rohlíku chceme našim zákazníkům nabídnout tu nejlepší možnou kvalitu a učit je zdravě, dobře a kvalitně jíst. To je totiž základ” vysvětluje.

Martina Melicherová fotka

Martina Melicherová

brand manažerka v Rohlik.cz

Jídlem i značkou jednoduše žije. „Budování značky neberu jen jako práci, ale hlavně jako poslání. Marketing není o líbivých frázích, ale o přenesení vlastní důvěry ve značku na zákazníka. A v Rohlíku je tento přístup základem, který prorůstá celou značkou. Pomáhat lidem lépe jíst i žít je prostě filozofie, kterou budu vždy ráda předávat dál,“ doplňuje.

Jana Dvořáková fotka

Jana Dvořáková

nákupčí čerstvých potravin

V Rohlik.cz chceme, aby naši zákazníci měli široký výběr nabízeného zboží, a proto na sortimentu pracujeme každý den. „Mám ráda, když je za výrobky (vidět) nějaký příběh - návrat k tradiční farmářské výrobě, po generace předávající se rodinné podnikání nebo i jen vášeň a odhodlání vyrábět poctivé, kvalitní produkty převážně z vlastních surovin.“

Jana Králiková fotka

Jana Králiková

kuchařka a výživová poradkyně

Nebaví ji konvence ani dogma. I proto si říká nutriční gastronomka. Aby se lidi nebrali tak vážně, protože s humorem jde všechno líp. I ten zdravý životní styl. „Vlastně ten obzvlášť!“ Dodává.

Registrace

partneři akce

Hlavní partner

Partneři